Семінар шкільних бібліотекарів

        21 березня на базі П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Забезпечення читацьких інтересів учнів шляхом використання казки, як засобу формування кращих моральних рис школяра».Теоретичний блок розпочала заступник директора з навчально-виховної роботи Джура С.Б., яка  розповіла  про становлення і досягнення загальноосвітнього навчального закладу, учні школи представили поетичну візитівку школи.       Учасникам семінару було запропоновано перегляд відео- презентації «Наша школа».
       Бібліотекарем школи Білінською О.Т.  спільно з учителем світової літератури  Багнюк Л.В. було проведено бібліотечний урок на тему: «Чарівна мандрівка крізь простір і час», з використанням цікавої яскравої наочності, презентації книг, відеопрезентації, дитячих малюнків.
       Практичним психологом школи Візнюк С.С. було проведено тренінг  «Я-як особистість», який був  цікавим і корисним.
       У конкурсі «Шукаємо Попелюшку» взяли участь дівчатка школи, переможцем якого стала  наймолодша учасниця Свистун Софія.


       Під керівництвом заступника директора школи з виховної роботи  було проведено виховний захід «Таланти нашої школи». 
        Учасники семінару мали можливість відвідати шкільну бібліотеку та ознайомитися з творчою лабораторією бібліотекаря. Можна впевнено сказати, що педагогічний колектив  школи  ставить перед собою завдання не тільки дати учням глибокі та міцні знання з основ наук, а й сформувати відповідне ставлення до набутих знань, стійку потребу займатись самоосвітою, а в подальшому житті зуміти застосувати набуті знання на практиці.                        
        Учасники семінару відзначили професійний рівень завідуючої бібліотекою  Білінської О.Т. та підкреслили актуальність обраної теми. Всі разом опрацювали  Положення про атестацію бібліотечних працівників та  Інструкцію про порядок комплектування, облік підручників та навчальних посібників.
Куцак В.В., методист РМК 
 


25.03.2014 | Aдмін

Вернутись назад