Семінар учителів світової літератури

       18 березня  2014 року на базі Флоринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  відбувся семінар-практикум учителів світової літератури на тему «Використання ІКТ на уроках світової літератури для кращого засвоєння і глибшого розуміння навчального матеріалу». На семінар були запрошені вчителі світової літератури загальноосвітніх навчальних закладів району.
        Головною метою семінару був взаємний та плідний розвиток особистості педагога та його учнів на основі рівності в спілкуванні і партнерстві. На семінарі було розглянуто ряд теоретичних та практичних питань.
       Учасники семінару мали можливість відвідати два уроки світової літератури та виховний захід. Котович Т.С. та Лавренюк Л. О. для колег провели  відкриті уроки з використанням ІКТ на тему: «О.Генрі-американський письменник, автор новел. Взаєморозуміння та прагнення зробити добро іншому як засіб подолання життєвих негараздів  у новелі О. Генрі «Останній листок» (учитель Котович Т.С., 7 клас), «Відображення національної етики та естетики в повісті «Тисяча журавлів» (учитель Лавренюк Л.О., 11 клас).  
       Також учасники  семінару мали можливість відвідати  позакласний  захід на тему «Україно, квіте любий, сонячная руто!..» 


       Підсумки  уроків та виховного заходу учасники семінару  обговорили за круглим столом. Кожен з присутніх

 відзначив, що уроки були проведені на високому рівні, використані різні види та форми роботи, а особливу роль зіграло використання  ІКТ, які сприяли кращому засвоєнню та  глибшому розумінню навчального матеріалу. Під час проведення позакласного заходу школярі вразили всіх присутніх своєю майстерністю  декламування.  Керівник РМО вчителів світової літератури Вишинська О.П надала вчителям методичні рекомендації щодо закінчення навчального року, проведення ДПА, ЗНО та звернула увагу на  основні види оцінювання навчальних досягнень учнів з російської мови та літератури.
        Впродовж всього семінару  разом з учасниками співпрацювали  директор школи Усатюк В.І. та заступник директора з НВР Скалецька О.С.

                                                                              Куцак В.В., методист РМК
 


25.03.2014 | Aдмін

Вернутись назад