Великі справи «маленької школи»

         Зовсім мало часу пройшло з початку створення шкільного клубу підприємництва «Маленької школи великого бізнесу» школярів з міської школи №3, та на рахунку вже чимало цікавих та корисних справ.
        Повернувшись із зимових канікул, майбутні бізнесмени розробили новий шкільний проект «Подаруй дитині усмішку». В його рамках 24 січня у школі пройшов перший благодійний ярмарок солодощів, під час якого  члени клубу не тільки вчились самостійно вести свій бізнес, але й проходили уроки доброти, чуйності та милосердя. За рішенням шкільного врядування дохід від ярмарку пішов на придбання канцтоварів для дітей особливих категорій.
 


        А 27 січня до акції проекту долучились учні 1-4-х класів.Тут, звичайно, не обійшлось без допомоги батьків та старшокласників. Протягом двох перерв ,юні підприємці, завзято рекламуючи свій товар із щасливими усмішками, ледь встигали рахувати дохід від ярмарки.  Зароблені кошти, як справжні благодійники вони вирішили перерахувати у фонд «Сильні духом», для дітей хворих на рак та розсіяний склероз, який в даний час організовує ІІ Всеукраїнську благодійну акцію «На зустріч мрії». Крім цього, молодші школярі передплатять цікаві дитячі журнали та газети у шкільну бібліотеку. 
       Так, памятаючи слова Чингіза Айтматова «Добро не лежить на дорозі, його випадково не знайдеш. Добра людина в людини вчиться» - учні нашої школи пізнають свої життєві уроки чуйності та милосердя.
 О. Ковальчук, Л.Маршалковська, координатори проекту  «Маленької школи великого бізнесу»
 
 


28.01.2014 | Aдмін

Вернутись назад