Чемпіонат області з армспорту

22 вересня 2017 року в м. Немирів відбувся кубок Вінницької області з армрестлінгу. Участь у цьому популярному виді спорту взяли участь майже 70 учасників  із   семи районів області. Метою чемпіонату  було відбір кращих спортсменів для у часті у Всеукраїнських  і міжнародних  змаганнях , а також пропагування здорового способу життя, популяризація армрестлінгу  як масового виду спорту.

За підсумками змагань наші спортсмени посіли ІІ загальнокомандне місце випередивши сильні команди із м. Вінниці  і м. Калинівки.

Перші місця у своїх вагових категоріях посіли:  Рожко Вікторія с. Флорино, Костенюк Марія с.Флорино, Скрипник Олександра с.Війтівка.

Призерами змагань стали: Андрейцова Ірина с. Війтівка, Кокарча Дмитро м. Бершадь.