Підвищення професійної компетентності вчителів індивідуальної форми навчання

       24 грудня 2013 року на базі РМК відбувся навчально-методичний семінар, організований районною ПМПК для вчителів, які здійснюють навчання учнів за індивідуальною формою на тему «Психологічна готовність та професійна компетентність педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів як запорука ефективного навчання дітей з психофізичними порушеннями в умовах індивідуального навчання».
      Перед початком семінару було проведено анкетування учасників з метою виявлення проблем, які виникають в процесі реалізації індивідуального навчання. Так, щоб задовольнити запити учасників семінару було проаналізовано результати перевірки забезпечення педагогічного супроводу дітей з порушеннями психофізичного розвитку, які навчаються за індивідуальною формою.
      Активно обговорювалося питання оцінювання навчальних досягнень дітей, які навчаються за програмами спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів та технології ведення портфоліо дитини з порушеннями психофізичного розвитку, рекомендації до якого були попередньо розроблені консультантом-корекційним педагогом районної ПМПК – Н.В. Вітковською.
 


       З метою розвитку вміння долати негативні наслідки стресових ситуацій, підвищення рівня самооцінки та самоповаги педагога, практичні поради щодо боротьби з професійним та емоційним вигоранням в ході заняття з елементами тренінгу надала консультант-практичний психолог ПМПК – Л.А. Маршалковська (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №3).
     На завершення семінару вчителі отримали буклети з рекомендаціями (попередньо систематизовані консультантом-практичним-психологом А.В. Якимишеною (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) та завідувачем ПМПК О.С. Росолик) щодо успішної роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби.
 
Росолик О.С.,завідувач ПМПК
 


25.12.2013 | Aдмін

Вернутись назад