Семінар-практикум учителів російської мови та літератури

       17 грудня 2013 року на базі Крушинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся семінар учителів російської мови та світової літератури на тему «Застосування інформаційно-комунікативних технологій в інноваційних формах навчання як один зі способів розвитку пізнавальної активності учнів». Учасників семінару гостинно зустріли директор школи Кулик Г.О., заступник директора з навчально-виховної роботи  Бондар Л.Г.,  педагогічні працівники. Учні школи представили свою школу цікавою візиткою, під час якої учасникам семінару роздали підготовлені буклети. 

 

 

  



     Учителі шкіл району відвідали 2 уроки світової літератури та урок російської мови. Уроки світової літератури були проведені у 5 та 7 класах учителькою Гонтарук О.Д. на теми «Позакласне читання. «Діалог  з природою М.М.Пришвіна»(5 клас) та «Зображення в повісті М.В.Гоголя любові до України, героїзму, мужності й ратної звитяги українського народу в боротьбі за рідну землю»(7 клас). Учитель Ужвак Т.В. провела урок російської мови в 5 класі на тему «Обращение. Интонация, знаки  препинания при обращении». Уроки вчителі провели цікаво, продумано, з використанням інноваційних технологій, мультимедійних засобів, міжпредметних зв’язків, було підібрано багато ці

кавого демонстраційного та роздаткового матеріалу. Учні 7 класу підготували цікаву презентацію до вивченого твору «Тарас Бульба», п’ятикласники «мандрували» протягом уроку лісом, прислухаючись до голосу птахів, природи. Цікаво, послідовно будували учні 5 класу на російській мові діалог, вживаючи слова  ввічливості. Після проведених уроків  учитель світової літератури Гонтарук О.Д. презентувала колегам свої напрацювання  щодо створення картотеки  роздаткового та демонстраційного матеріалу, презентацію проведення тижня світової літератури. 
      Учасники семінару проаналізували проведені уроки та  висловили свої враження та захоплення від побачених уроків, адже вони  були проведені на високому рівні,  цікаві, доступні віковим особливостям дітей. 
     По завершенню семінару всім його учасникам були роздані буклети з методичними рекомендаціями та порадами психолога. Керівник районного методичного об’єднання вчителів російської мови та літератури Вишинська О.П. звернула увагу вчителів на основні види контролю з російської мови та літератури на кінець І семестру, чіткість записів в класних журналах, правильність календарного планування.
     Учасники семінару щиро подякували дирекції школи, педагогічним працівникам та учням за гарно підготовлений та проведений семінар.

Куцак В.В., методист РМК  
 


19.12.2013 | Aдмін

Вернутись назад