Футбольна перемога

2 квітня у Вінницькій області розпочались Всеукраїнські змагання з футболу на призи «Шкіряний м’яч». Бершадський район представляли юні футболісти 2003 року народження (переважно учні Бершадської ЗОШ №3), яких тренує Микола Струтинський.

На першому етапі бершадчани змагались у смт. Чечельнику де перемогли господарів з рахунком 5:1 та здолали смт. Піщанку – 2:0.

7 квітня у місті Погребище пройшов другий етап змагань в якому визначався чемпіон Вінницької області.

На змагання прибуло 5 команд: м.Погребище, м.Тульчин, «Спартак» м.Вінниця, «Олімп» м.Вінниця та м.Бершадь.

У першій грі наша команда зустрілась з «Олімпом» м.Вінниця. Гра переможця не виявила тому, у результаті нічийний рахунок 0:0.

Наступну гру Бершадь провела з господарями змагань м.Погребище. В цьому матчі інтриги не сталось. Рахунок 2:0 і ми святкуємо перемогу.

У грі з командою з Тульчина суперник виявився непоступливим. Програючи два м’ячі за 5 хвилин до кінця зустрічі тульчинці зуміли забити один гол та створити масу проблем біля наших воріт. Проте, бершадці тактично правильно довели матч до перемоги з рахунком 2:1.

Переможна крапка Бершадь - «Спартак» м.Вінниця рахунок 3:0.

В результаті змагань м.Тульчин посів ІІІ місце. Другими стали «Олімп» м. Вінниця. ЧЕМПІОНОМ області визнано ФК «Бершадь»!

Протягом змагань визначено кращого нападника турніру. Ним став Клапатюк Максим, с.Баланівка.

До складу команди входили: Сомик Іван, Запорощук Віталій, Безвенюк Олександр, Андрущенко Володимир, Турчанович Олександр, Руденко Олександр, Мотрук Дмитро, Красюков Геннадій, Бабій Владислав - всі з м. Бершаді, Головатюк Дмитро, с.Флорино, Клапатюк Максим, с.Баланівка, Тернов Сергій, с.Мала Киріївка, Дзюбенко Віталій, с.Шумилово, Карась Володимир, с.Джулинка.

Завдяки вдалому виступу на обласних змаганнях ФК «Бершадь» випала можливість від Вінницької області прийняти участь у відбірковому етапі змагань чемпіонату України, що планується провести, за згодою футбольної федерації України, у місті Бершаді.

Поїздка на  переможні для нас змагання відбулась завдяки сприянню голови Бершадської райдержадміністрації Івана Стефанцова та директора ПП «Валентина» Василя Гондарука.

 Продовження тексту новини11.04.2017 | Aдмін

Вернутись назад