Особливості викладання другої іноземної мови

      25 листопада на базі Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. (дир. Усатюк В. І.)  відбувся семінар для вчителів  іноземної мови  за темою: «Адаптація п’ятикласників до навчання. Особливості викладання другої іноземної мови».
     Вчитель – це творча людина, яка є наставником та майстром своєї справи. Саме такі вчителі працюють в Флоринській ЗОШ І-ІІІ ст. та продемонстрували свою майстерність  у рамках семінару.
       До уваги учасників семінару було представлено цікавий урок німецької мови з використанням комп’ютерних технологій у 5 класі, який  вразив усіх   своїм змістом: насиченим матеріалом, швидким темпом роботи, використанням інтерактивних методів роботи та комп’ютерною підтримкою. П’ятикласники продемонстрували вміння спілкуватися, співати, читати німецькою мовою, складати слова і речення, якому вони  навчилися в школі за два місяці.
 


       Вчителі англійської мови  Чубатюк Р.М. та  Максимець Т.В.  провели позакласний захід : «English party». Школярі захоплено розповідали вірші та співали пісні англійською мовою, а учні початкової школи інсценізували казку «Колобок» англійською мовою.

Олійник А.В., методист РМК 
 
 


29.11.2013 | Aдмін

Вернутись назад