Виховання – постійний, цілеспрямований процес

22 листопада 2013р.  велика і дружня родина Яланецької  ЗОШ  І-ІІІ ступенів гостинно 

зустріла і провела районний семінар заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх шкіл на тему «Формування життєвих компетентностей  учня як соціальна та педагогічна проблема за програмою основних орієнтирів виховання». Семінар розпочався із педагогічних посиденьок, під час яких з вітальним словом виступив  директор  школи  Олійник Валентин Васильович тапознайомив  з діяльністю педагогічного колективу  школи, за допомогою мультимедійних засобів. Під час візитки школи з великою гордістю учні розповідали про свої   досягнення та успіхи.  Гостям провели екскурсію по естетично-оформлених шкільних  коридорах. Екскурсоводи розповіли про  новостворений  зал історії школи, зал творчості, галерею випускників, зал Бойової Слави та Голодомору, де всі присутні вшанували людей, які загинули під час Голодомору 1932-1933 років в Україні, хвилиною мовчання. У шкільному залі творчості діяла робота майстер – класів:  «Ліплення з солоного тіста», «Витинанки», «Стрінг - арт», яку проводили учениця 5 класу Гончарук Марина, учениця 6 класу Гончарук Ліна, учениця 9 класу Вудвуд Катерина.           Продовжила  роботу семінару колективна творча справа початкових класів «Якщо друг у тебе є, життя радісним стає», підготовлена класними керівниками Кушнір О.М., Смоліною О.А., Мороз О.М., Мазур Н.І. Учні сузір'їв«Дружба»,«Мир»,«Лад»,«Злагода» показали  свої знання по правилах, законах, принципах дружби та майстерне виконання віршів, пісень, сценок, казок, прислів'їв  про дружбу. За допомогою гри всі разом створили  «Дерево дружби». 
Також  учасники семінару разом з класним керівником Кравець Т.В..  побували на годині спілкування «Дружба. Яка вона є» у 5-му класі. Родину зустріч «Хата моя біла хата» було проведено класним керівником 6 класу Мазуренко Г.І.  «Подорож у світ професій» організували учні 7 класу з класним керівником Вудвуд О.П.  Учні 8 класу з класним керівником Морозом В.П.  запросили заступників директорів з виховної роботи  на ділову гру «Вивчай. Знай. Виконуй». У співпраці з своїми вихованцями класний керівник 9 класу Гладун К.П. провела годину спілкування з елементами тренінгу «Я обираю здоров'я».Учні 10 класу та класний керівник Мазур К.М. запросили гостей на годину спілкування «Вибір професії – важливий крок в житті». Годину – роздум «Мої життєві цінності» організували учні 11класу та класний керівник Басалига О.П.. Робота виховних заходів супроводжувалась 
відео-презентаціями.
      Приємно вразила професійна майстерність заступника директора з виховної роботи Олійник В.М. у проведені методичного об'єднання класних керівників у розкритті теми «Створення виховного превентивного середовища у навчальному закладі». Родзинкою семінару став виховний захід – театралізоване дійство  «Як у нас на Україні».
      На завершення семінару головний спеціаліст відділу освіти Руденко Р.В. виступила  з теми «Про стан взаємодії учасників навчально – виховного процесу у реалізації завдань визначених основними орієнтирами виховання учнів 1-11 класів» та підвела підсумки районного семінару. Також  Руденко Р.В. - головний спеціаліст відділу освіти, Філімонова А.Г. -  завідуюча районним методичним кабінетом, заступники директорів з виховної роботи  загальноосвітніх шкіл щиро подякували  адміністрації школи, педагогічним працівникам, учням за якісну підготовку та організацію. Побажали професіоналізму, натхнення, оптимізму і щоб ніколи не згасало у них прагнення  творити і пізнавати нове.
                                                                                          Янчук Н.О., методист РМК 


26.11.2013 | Aдмін

Вернутись назад