Нарада директорів загальноосвітніх шкіл району

01.02.2012 року в актовій залі РМК відбулася нарада керівників   загальноосвітніх навчальних закладів району, в якій брали участь начальник відділу освіти Бершадської РДА Л.Дзюбенко, заслужений журналіст України П.Маніленко.

Про організацію харчування та контроль за якістю продуктів у загальноосвітніх навчальних закладах розповіла начальник відділу освіти Л.Дзюбенко.

Головний спеціаліст відділу освіти Руденко Р.В. довела до відома присутніх наказ МОНмолодьспорт України від 20.12.2011 р. №1473 "Про затвердження Змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників" та повідомила результати моніторингу навченості володіння ІКТ вчителями району.Про правильність реєстрації нещасних випадків під час навчально-виховного процесу та в побуті з учнями загальноосвітніх навчальних закладів розповів методист РМК Цимбал Д.І.

Методист РМК Когут О.М. розповіла про дотримання вимог при складанні актів про невідвідування учнями навчальних закладів та оформлення подання про відповідальність батьків за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також у нараді брали участь заступник начальника відділу освіти Кустрич І.М. з оголошеннями про замовлення документів про освіту випускникам 9 та 11 класів та реєстрацію одинадцятикласниками на ЗНО-2012; методист РМК Савчук Г.С. - про опрацювання матеріалів державного стандарту початкової освіти; методист РМК Янчук Н.О. - про організацію конкурсів "Солдати Перемоги", "Молодь обирає здоров'я", фестивалю вчительської та учнівської творчості "Проліски надії - 2012".01.02.2012 | Aдмін

Вернутись назад