Філологічний олімп у Джулинці

Днями  педагогічний колектив Джулинської ЗОШ  І – ІІІ ступенів радо зустрічав гостей на районному семінарі вчителів української мови та літератури на тему «Формування ключових компетентностей учнів із використанням інформаційно-комунікативних технологій як засіб розвитку особистості».

Високий рівень підготовки та проведення семінару вчителями  - філологами засвідчив серйозну кропітку роботу усього педагогічного колективу,  його професіоналізм,  тісну співпрацю з дирекцією школи.

Роботу семінару очолила  головний спеціаліст відділу освіти  Тартачна Оксана Михайлівна.

Представники освітянської родини – учасники районного семінару -  розпочали роботу зі знайомства із навчальним закладом. Учні Джулинської  ЗОШ І – ІІІ ступенів у віршованій формі розповіли про себе, свої досягнення, шкільне життя, із великим захопленням говорили про свою альма-матер та вчителів, заспівали гімн школи. Слова про рідну школу звучали з вуст її мешканців особливо тепло, радісно, урочисто.

Після такої яскравої презентації школи відвідали уроки української мови у 7 класі (Л.Ф. Нікітчук), у 8 класі (С. О. Чабан) та літератури у 10 класі (Н. Г. Микитюк). Кожен  з проведених  уроків  був  по-своєму  цікавим  щодо змісту  і  методики  його проведення. Відкриті уроки ще раз засвідчили, що сучасні технології навчання підсилюють ефективне засвоєння навчальних тем, заохочують до вивчення предмета, викликають посилений інтерес до нього.



Цікавим і жвавим в обговоренні  був фрагмент засідання методичного об’єднання учителів гуманітарного циклу, який у формі ділової гри дуже професійно провела Р. В. Мельник. Кожен учасник  відкрив  для себе якесь нове зерно істини.

Наступним етапом семінару були відвідини літературної світлиці «Про рідний край високим поетичним словом»,  які відкрили Л. Ф. Нікітчук та Н. Г. Микитюк. До школи на гостини вони запросили їхнього земляка  Віктора Олексійовича Цимбала  - талановитого, прекрасного і неповторного поета. Багато чудових віршів Віктор Олексійович  присвятив  своїй «малій батьківщині», рідній  Україні, подіям на Сході, спогадам про босоноге дитинство, прекрасним подільським краєвидам. Вірші, які він декламував учителям, приваблюють високими, чистими почуттями, щирістю, глибокою віковою мудрістю, любов’ю до рідної землі. Хвилини зустрічі  промайнули  дуже швидко, але  в душах і серцях присутніх  залишаться назавжди.

На засіданні «круглого столу» підсумки семінару підвела головний спеціаліст відділу освіти  Тартачна Оксана Михайлівна, яка відзначила високий науково-практичний та організаційний рівень проведення семінару. Своїми яскравими враженнями та побажаннями успіху поділилися і гості навчального закладу. Учасники семінару залишали Джулинську загальноосвітню школу з гарним настроєм, з бажанням креативно працювати та творити.

                         Наталія Запорожець, учитель української мови та літератури Дяківської ЗОШ І-ІІ ст.

 



27.12.2016 | Aдмін

Вернутись назад