Дяківська школа - осередок громадянського виховання

1 грудня 2016 року на базі Дяківської школи відбувся семінар заступників директорів з навчально- виховної роботи шкіл І-ІІ ступенів. Гостинно зустріли гостей, радуючи розмаїттям вишиванок, і педагоги, і учні школи. Духом патріотизму була сповнена кожна хвилина . Під час екскурсії по школі нас знайомили з роботою колективу, розкриваючи всі грані діяльності. З гордістю розповідали про досягнення, про щоденні клопоти, про захоплення учнів та їх наставників. Зачарувало гостей щире слово активістів громадської волонтерської організації - однієї з найактивніших в районі. Її керівник Клітченко Г.І.  із захопленням розповідала про діяльність організації, зустрічіз воїнами, волонтерський дух односельчан. Цікаво було переглянути експозицію на цю тему, яка сприяє вихованню справжніх патріотів, поціновувачів культури та історії рідного краю.

Зустріч з активістами шкільної світлиці покликала у захоплюючу мандрівку до народних джерел. Милувало око багатство кольорів неповторних вишитих рушників, що їх зібрано для виставки. З гордістю учні представляли майстринь-вишивальниць із своїх родин. Віршованими авторськими рядками прославляла рідну землю учитель української мови та літератури Запорожець Н.В., яка своїми творами долучає учнівську молодь до невичерпних джерел рідного слова .

    Віршованою візитівкою шкільна агітбригада презентувала Дяківську школу. Щиро звучали натхненні слова про наставників, про спільні досягнення учнів та педагогів.

В рамках презентації відбулося знайомство із навчальним закладом, продемонстровано різноплановість роботи педагогів із своїми вихованцями. 



Під час проведення практичного блоку семінару можна було відвідати різнопланові уроки учителів:  Запорожець Н.В.(учителя української мови та літератури), Шевченко С.М.(учителя біології), Гонтарук А.А.(учителя фізики), Гонтарук П.І.( учителя початкових класів).

Учителі продемонстрували вміння використовувати найсучасніші  методи та прийоми, що сприяють активному сприйняттю навчального матеріалу, вміння оперувати набутими знаннями та навичками.

В рамках практичного блоку було проведено відкриту виховну годину у 5- 6 класах   «Про гідність та свободу нашого народу».

Протягом усього семінару його учасники мали змогу ознайомитись із матеріалами досвіду роботи школи з питання, яке і стало темою семінару: «Взаємодія школи, сім’ї і громадськості в інтересах дитини». Тому під час проведення фрагменту засідання педагогічної ради заступником директора школи Шевченко С.В. особлива увага зверталась на роль громадськості та сім’ї у співробітництві з школою. Гостями заходу були: голова сільської ради Джус Ю.С., завідуюча дитячим садком «Малятко» Рубченко О.В., член батьківського комітету школи Бондаренко Н.Д.. Склалося враження  в учасників семінару, що кожна справа тут вирішується спільно, ініціативи підтримуються, а плани втілюються колективно.

Рідній Україні присвячували під час концертної програми неповторні пісенні переспіви і учнівський колектив, і учительський ансамбль. Вірші, пісні, танці, у виконанні творчих колективів, звучали щиро і натхненно.      

  Підсумовуючи роботу семінару, завідуюча районним методичним кабінетом Філімонова А.Г., звернула увагу на традиції Дяківської ЗОШ І-ІІ ступенів, на підтримку громадськості, на тісний взаємозв’язок між школою, батьками, дошкільним навчальним закладом та меценатами,  що підтримують колектив в забезпеченні матеріальної бази, інтересів дітей та наданні їм якісної освіти. 

         Світлана Лазарєва, заступник директора 

з навчально-виховної роботи Маньківської ЗОШ І-ІІ ст.



05.12.2016 | Aдмін

Вернутись назад