Відзначення Дня фізичної культури і спорту

З нагоди Дня фізичної культури і спорту та у зв’язку з популяризацією здорового способу життя, залучення населення і дітей до занять фізичною культурою і спортом, 10 вересня 2016 року на центральному стадіоні «Колос» під патронатом  Бершадської райдержадміністрації, голови Бершадської районної ради та відділу освіти  проведено районну спартакіаду «Здоров’я»  серед учнів загальноосвітніх шкіл району. Учасників спортивного свята привітали голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Сергій Сировець, голова районної ради ветеранів фізичної культури і спорту Прокіп Похила. У спартакіаді взяли участь 13 команд ЗОШ І-ІІІ ст. Програма спартакіади  передбачала змагання з міні-футболу, настільного тенісу, армспорту, легкоатлетичні змагання – біг на 100 і 400 метрів, естафету 4х100 м та стрільби з пневматичної гвинтівки. У підсумку перше загальнокомандне місце посіла команда  Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге загальнокомандне місце посіла команда Сумівської ЗОШ І-ІІІ ст  , третіми були школярі Бершадської загальноосвітньої школи №3. Успішно виступили і за результатами наблизились до призерів змагань команди Бершадської №1 і Флоринської школи.У змаганнях з міні-футболу серед юнаків перше місце посіли спортсмени із Сумівської школи, другими була команда із Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст №3 і на третьому місці спортсмени з Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст .

У змаганнях із стрільби місця розприділилися таким чином: на першому місці Лісничанська ЗОШ , на другому - Сумівська ЗОШ,на третьому - Бершадська ЗОШ І-ІІІ ст №2. У змаганнях з настільного тенісу перше місце Війтівська ЗОШ, друге - Бершадська ЗОШ №2 і третє - Бершадська ЗОШ №1. Переможців і призерів нагороджено кубками, призами  і грамотами райдержадміністрації. У цей же день відбулось нагородження ветеранів фізичної культури і спорту району.