Нарада заступників з виховної роботи

     Традиційно на початку вересня  освітяни району аналізують здобуті результати за минулий навчальний рік та окреслюють перспективи та траєкторії руху на новий навчальний рік.

     16 вересня відбулася інсруктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи та заступників директорів з виховної роботи.

      Головний спеціаліст відділу освіти О.М.Тартачна наголосила, що виховний процес в закладах освіти району має чітку системність та спрямований на реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання учнів та районної Стратегії патріотичного виховання. Ми добре розуміємо, що патріотами не народжуються, патріотів виховують. Відділ освіти організовує та проводить актуальні, сучасні та цікаві для учнівської молоді заходи, використовує нові підходи та нетрадиційні форми. Започатковано декаду патріотичного виховання «Я – частинка України», тиждень Гідності та Свободи, День Соборності,  районний конкурс читців авторських віршів «З Україною в серці», свято Вишиванки, проведено районний Турнір юних правознавців. У всіх загальноосвітніх школах пройшли Тижні правових знань,Тижні здорового способу життя, Тиждень інклюзивної освіти, тиждень здорового способу життя.

      Методист РМК Н.О.Янчук розповіла про стан та перспективи розвитку органів учнівського врядування. Ніна Олексіївна презентувала роботу районного об'єднання лідерів учнівського врядування «Лідер», їх досягнення на шкільному, районному та обласному рівнях.

      Методист РМК І.П.Романчук повідомила, що у навчальних закладах району склалась певна система роботи з дітьми пільгових категорій. Ірина Петрівна наголосила на особливостях роботи з учнями соціально незахищеної категорії у навчальних закладах.

      Про результати Всеукраїнського профілактичного заходу "Урок" в частині виявлення дітей, які з початку навчального року не приступили до занять інформувала О.М. Когут. Оксана Миколаївна інформувала, що відділом освіти були вжиті заходи щодо повернення або влаштування виявлених дітей до навчальних закладів, усунено причини, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням. 23.09.2016 | Aдмін

Вернутись назад