Методична служба на допомогу вчителю

Новий  навчальний рік для освітян Бершадського району традиційно розпочинається серпневими методичними об’єднаннями. З 25 по 31 серпня на базі Бершадських №1 та №3, Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та районного методичного кабінету відбулись районні методичні об’єднання учителів початкових класів, природничо-математичних дисциплін та художньо-естетичного циклу, учителів - словесників, фізичної культури та Захисту Вітчизни.  Організовані також секційні засідання для педагогів-організаторів та шкільних бібіліотекарів.
        Основне завдання засідань методичних об’єдань – підведення підсумків роботи за 2015-2016 н.р., визначення актуальних  проблем в організації навчально-виховного процесу у новому навчальному році та обговорення ключових змін в оновлених програмах, відповідно до нового Державного стандарту.
        Найбільше змін зазнала початкова школа, тому на пленарному засіданні учителів початкових класів окрім загальних питань було детально  обговорено всі  інновації в програмах початкової школи, які наберуть чинність з 1 вересня 2016р., затверджені рішенням колегії МОН від 4 серпня 2016 р, оприлюднені на сайті МОН 11 серпня 2016р. В процесі конструктивного діалогу були вироблені  спільні рекомендації для  учителів – початківців.        Районні методичні об’єднання учителів хімії та економіки відбулись за участі методистів Вінницької академії неперервної освіти Степанової Л.В. та Мацієнко І.М., які надали детальні рекомендації  щодо особливостей викладання предметів у 2016-2017 н.р.;  у форматі «круглого столу» обговорені нормативні документи та програмно-методичне забезпечення дисциплін.
       Нетрадиційно та святково пройшло творче  засідання учителів української мови і літератури, зарубіжної літератури та російської мови – з музичним вступом, літературною сторінкою та презентацією районного проекту «В.Думанський. З людяністю в серці».
         30 серпня на базі районного методичного кабінету відбулося семінарське заняття завідуючих ДНЗ спільно із головним спеціалістом управління Держпродспоживслужби у Бершадському районі Покотило Ю.О. На семінарі розглядались організаційні  питання щодо початку нового навчального року в дошкільних закладах, перехід на оновлену освітню програму «Дитина», а також освітяни отримали роз’яснення щодо нового Санітарного регламенту утримання ДНЗ.
       Методичні рекомендації щодо струкутури 2016-2017 н.р., особливостей викладання предметів, організації виховної роботи розіслані по всіх навчальних закладах району.

                                                                  Завідуюча РМК        Філімонова А.Г.01.09.2016 | Aдмін

Вернутись назад