Вітання з Днем незалежності України

Шановні колеги!

Від усього серця вітаємо  вас із Днем незалежності – світлим святом Української Державності. Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, свято поваги та шани нашим мужнім сучасникам, що зі зброєю в руках боронять державні кордони. 

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за наші рішення.

Нам випала висока історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь наших предків – бути господарями на своїй землі,боронити її,  плекати  і прикрашати своєю працею, у добробуті, безпеці та злагоді ростити дітей, зберегти державу для прийдешніх поколінь!

І хай сьогодні непростий і нелегкий час, пам′ятайте: сила України – у єдності!  В єдності мрій, помислів та дії народ України має безмежну силу, силу зберегти  та розбудувати нашу державу.

Тож дозвольте з  нагоди величного національного свята побажати вам мирного неба,  здоров’я та родинного щастя, добробуту і злагоди, життєвої наснаги та нових звершень задля подальшого розквіту рідного краю та всієї країни!

Зі святом вас! Зі святом, Україно!Продовження тексту новини24.08.2016 | Aдмін

Вернутись назад