Колегія відділу освіти 2016 р.

Відбулася колегія відділу освіти, в якій брали участь  директори загальноосвітніх шкіл, позашкільних закладів, професійного ліцею, завідуючі дошкільних навчальних закладів міста, спеціалісти, методисти районного методичного кабінету. Згідно річного плану роботи відділу освіти на 2016 рік для обговорення на колегії було винесено ряд питань.

    Про дотримання вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, рівень організації, результати проведення державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання та  рівень навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів району  у 2015-2016 н.р.   доповів головний спеціаліст відділу освіти Кустрич І.М.

 Іван Миколайович повідомив, що у 2015-2016 н. році основну школу закінчили  602 випускників 9 класу, 48 з них отримали свідоцтва з відзнакою, що становить 8 %. 302 учні закінчили старшу школу.  З них 9 нагороджено золотою медаллю,  6 - срібною, що становить 5%. Головний спеціаліст Тартачна О.М. інформувала  про результати ЗНО, яке цього року складали   276 учасників. Традиційно найбільше випускників проходили тестування  з української мови та літератури - 276,  математики - 117 та історії України -159. Завідуюча РМК Філімонова А.Г. та методист Криворука Л.В. проаналізували результати державної підсумкової атестації з історії України та математики.

     Методист РМК Янчук Н.О.  повідомила, що у 2016 році організовано роботу 13 таборів, у яких відпочив 361 учень. Вперше працювали три літні мовні табори при Бершадській ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Баланівській, Флоринській школах та два мовних загони у пришкільному таборі «ЗОДІАК» Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

     Директор літнього мовного табору  при Баланівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Загарій Л.Г. презентувала цікаву та змістовну роботу  табору. Вчителька англійської мови,  учасник  Міжнародної конференції з питань роботи мовних таборів    Каритник І.Г.  поділилася досвідом організації та роботи  мовного табору «Happy English» при Бершадській ЗОШ І-ІІІ ст. №1.Про систему роботи дошкільних навчальних закладів у районі доповіла  методист районного методичного кабінету Свистун Н.Є.  Наталя Євгенівна інформувала, що у 38 ДНЗ району дошкільною освітою охоплено 1914 дітей. Середня чисельність дітей у дошкільних навчальних закладах району з розрахунку на 100 місць становить 75 дітей, у сільській місцевості - 79 осіб. Показник охоплення дошкільною освітою дітей від 3 до 6(7) років становить 94%.Охоплення дітей від 5 до 6 років ( всіма її формами) становить 100%.

Методист РМК Романчук І.П. та  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Гронська О.А. інформували про співпрацю органів освіти, служб у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у питаннях надання правової та соціальної допомоги дітям пільгових категорій.

                                                                    Тартачна О.М., головний спеціаліст відділу освіти24.06.2016 | Aдмін

Вернутись назад