Семінар завідуючих дошкільних навчальних закладів району

 

24.05.2016р. на базі ДНЗ «Колосок» с. Флорино проведено засідання постійно діючого семінару завідуючих ДНЗ району. Тема семінару: «Гурткова робота як інтегративний спосіб творчої самореалізації дітей дошкільного віку». Участь у засіданні приймав очільник громади Флоринський сільський голова С.П.Рожкевич, який охарактеризував роботу дошкільного закладу, поділився надбаннями та проектами, над реалізацією яких працює дошкільний заклад в плані зміцнення матеріально-технічної бази, навчально-методичного забезпечення.

У ході практичної частини семінару завідуючі ДНЗ мали змогу переглянути та проаналізувати відкриті заходи: сюжетні ранкові гімнастики та інтегровані заняття, які підготували та провели вихователі Шелест А.С., Бойко О.В. Нечитайло Л.Д., Бондар О.А., Сопільняк І.В.  Вихованці старшої групи презентували роботу театрального гуртка виставою екологічного напряму «Пригоди на лужку». Діють в закладі також гуртки для дорослих, учасниками яких є вихователі, помічники вихователів та батьки. Турецький танець «Халай» та український «Ми з України» у їх виконанні справив неперевершене враження  на присутніх колег.

Завідуюча закладу Бадьорко О.А. запропонувала присутнім завідуючим оглянути матеріальну базу дошкільного закладу, групи та ігрові майданчики, виставку весняних витинанок.

Теоретична частина пройшла у вигляді круглого столу із жвавим обговоренням теми семінару.

 

  Підводячи підсумки семінару, методист РМК Свистун Н.Є. наголосила на тому, що рівень компетентності дитини – клопітка та щоденна робота усього колективу.

Методист РМК з дошкільної освіти Наталія Свистун

 27.05.2016 | Aдмін

Вернутись назад