Золотий Олімп - 2016

Вже стало доброю традицією у Бершадському районі відзначати обдарованих та здібних дітей. "Золотий Олімп" – свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначаємо найкращих учнів, які гідно представили наш район на обласних, Всеукраїнських предметних олімпіадах, в роботі  Малої академії наук, у   творчих конкурсах  та спортивних  змагання та наставників, які взяли на свої плечі  непростий обов’язок  - ростити обдарованість і справилися з ним  якнайкраще.

В цьому році скарбницю перемог нашого району поповнили  145 переможців олімпіад, конкурсів, фестивалів, спортивних змагань.

15 призових місць здобули  юні Бершадчани у ІІІ  етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Найбільше перемог з області привезли учні Війтівської школи -  шість. Також   учні   міських  шкіл №1 та №3, Баланівської, Великокиріївської,  Флоринської,  Чернятської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

 Золотий олімп - це п'єдестал для талантів, це престиж бути найкращим, це традиція вшановувати обдаровану молодь, тих, у кому горить вогонь знань.

Традиційно для запалення факелу Знань були запрошені випускники-переможці олімпіад та конкурсів Бурбеза Владислава та Горобець Андрій. Право прийняти Факел знань та гідно пронести його протягом наступного навчального року надано  Шенкарьовій Валерії, учениці Маньківської ЗОШ І-ІІ ступенів,  переможця  ІІІ етапу та учасника ІVетапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт «Юний дослідник» і яка  приїхала   з міста Донецьк у 2014 році, влилася в шкільну родину Маньківської  ЗОШ І-ІІ ступенів та взяла впевнений старт у навчанні.   

 На святі були присутні почесні гості, які постійно підтримують освітні ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління та висловили побажання, подяки учнівській еліті, нагороджували Почесними грамотами та преміями: голова районної державної адміністрації  Стефанцов Іван Васильович; голова районної ради Бурлака Михайло Григорович; перший заступник голови райдержадміністрації Ольшевський Володимир   Едуардович; начальник відділу освіти Дзюбенко Лідія Іванівна.

Від переможців зі словами вдячності звернулися щорічний  призер  обласних олімпіад, учениця 11 класу  Війтівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Бурбеза Владислава та неодноразовий переможець обласного  фестивалю учительської та учнівської творчості  «Проліски надії» у номінації «Художнє читання» Горобець Андрій із Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

З вітальним словом до переможців та педагогів звернулася матір щорічного переможця обласних олімпіад Патлатюк Катерина Василівна.

За традицією переможцям – одинадцятикласникам було вручено сертифікати Почесного випускника «Золотого Олімпу - 2016».

Цього року було  започатковано нову традицію. За результатами роботи педагогічних працівників та здобутками учнів введено номінації «Кращий фахівець року» та «Юне відкриття року». Переможцем у номінації «Кращий фахівець року» є учитель біології та екології Війтівської школи  Демидов Анастасій Миколайович, який підготував переможців обласного етапу та учасника ІV етапу   Всеукраїнських учнівських олімпіад.

 «Юне відкриття року – 2016 »учениця 5 класу Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Медведчук Уляна, яка виборола  дві  перемоги     в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та    в обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Яскравості святу надали виступи учасників художньої самодіяльності з Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Шляхівської, Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Будинку дитячої творчості.

     Бершадська земля пишається своїми талановитими учнями – переможцями змагань різного спрямування, продовжує пошук, виховання і самовдосконалення обдарованих дітей та молоді, створює умови для гармонійного розвитку особистості.

 

 

 19.05.2016 | Aдмін

Вернутись назад