Літні мовні табори

Нещодавно на базі методичного кабінету відділу освіти було проведено семінар для вчителів англійської мови та директорів літніх мовних таборів у Бершадському районі. Головний спеціаліст відділу освіти Оксана Михайлівна Тартачна пояснила, яким чином буде організовано відпочинок дітей та вказала на особливості організації мовних таборів. Каритник Інна Григорівна, вчитель англійської мови Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, підготувала звіт та презентацію про конференцію «ProCamp 2016». Семінар був динамічний та ефективний, мав консультативний характер. Проведення і підготовка такої зустрічі були дуже важливі, адже літні мовні табори вперше будуть організовані у Бершадському районі.

Додатково методист з іноземних мов Олійник Алла Вікторівна провела методичне засідання, учасниками якого були вчителі іноземних мов Бершадського району. На зустрічі розглядалися питання щодо проведення ДПА в 9 та 11 класах, моніторинг у 4 класі.

Каритник Інна Григорівна підготувала виставку матеріалів для шкільного мовного табору, а також поділилася інформацією щодо особливостей організації відпочинку дітей влітку з використанням англійської мови.

Зустріч мала конструктивний характер та отримала схвальні відгуки від усіх учасників методичного засідання.

Алла Олійник, методист РМКПродовження тексту новини17.05.2016 | Aдмін

Вернутись назад