Виховання - складова частина формування особистості

     На базі районного методичного кабінету відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи.  Головний спеціаліст відділу освіти Оксана Михайлівна Тартачна розповіла про виховну роботу, як частину цілісної системи освіти району, підвела підсумки та окреслила перспективи. Методист районного методичного кабінету Оксана Миколаївна Когут повідомила про результати фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії - 2016». Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки від 11.04.2016 року № 222 відділ освіти Бершадської РДА нагороджено Грамотою Департаменту освіти і науки за  творчі здобутки, створення сприятливих умов, за підготовку фестивалю на місцях, підтримку талановитих дітей та активну участь у проведенні обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2016».                За представлення кращих концертних програм у ході проведення фестивалю нагороджено хоровий колектив учителів Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Шевчук Сергій Григорович), зразковий колектив автентичного співу «Оберіг» Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (керівник Тенетко Я.В.), зведений вокальний ансамбль вчителів Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст. і Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (керівник Рябоконь В.О.), ансамбль народних інструментів Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Мазуренко С.В.), вокально – інструментальний ансамбль вчителів Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівники Бендус С.В., Віхренко В.Х.), хореографічний колектив Бершадського будинку дитячої творчості «Міраж» (керівник Коновал О.В.), зразковий гурт народних інструментів «Щедрограй» Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Віхренко В.Х.), зразковий хореографічний колектив «Мрія»  (керівник Гаврилюк Н.С.), родинний дует керівників гуртків Бершадського будинку дитячої творчості у складі Лариси та Юрія Баранових.      Ірина Петрівна Романчук наголосила, що «Серце до серця» — доброчинна акція Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця", що проходить кожного року, навесні, починаючи з 2006 р.  Незважаючи на  складну суспільно-політичну ситуацію в країні та погіршення матеріального  становища більшості родин, навчальні заклади району зібрали 21 322 тис. грн.  Результати благодійної акції свідчать про те, що в нашому районі є чуйні, відкриті до допомоги серця і ми в змозі допомогти власним дітям – адже здорові та щасливі діти – то наше з вами майбутнє!

     Ніна Олексіївна Янчук інформувала про оздоровчу кампанію - 2016. У цьому році заплановано роботу 22 пришкільних таборів з денним перебуванням, які будуть працювати з 30 травня по 16 червня. Вперше в районі будуть  працювати 3 літні мовні табори на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст., у Флоринській ЗОШ І-ІІІ ст. – мовний загін.

 

          Актуальним було питання проведення районного етапу дитячо-юнацької спортивної військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

           Основною метою роботи об'єднання заступників директорів з виховної роботи було є і залишається надалі єдність навчального і виховного процесу у закладах освіти.09.05.2016 | Aдмін

Вернутись назад