Міліція очима дітей

Відповідно до Плану заходів Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки, з метою  підвищення правової культури, патріотичного виховання дітей, створення позитивного іміджу міліції серед підростаючого покоління, популяризації служби дільничних інспекторів міліції, формування її позитивного іміджу, активізації взаємодії між міліцією та школою, а також з нагоди відзначення 18 червня 2013 року 90-річчя з дня створення служби було організовано та проведено Конкурс дитячого малюнка «Мій дільничний інспектор міліції»,який проходив у два етапи: І етап – шкільний, ІІ етап  - районний. Протягом лютого-березня в усіх ЗНЗ району були представлені виставки малюнків. Переможці шкільного етапу стали учасниками районного. До розгляду журі були представлені 60 малюнків із 22 шкіл району.За допомогою фарб і олівців у малюнках діти відобразили своє уявлення про нелегку міліцейську службу, намалювали дільничного інспектора у різних життєвих ситуаціях: «Дільничний у селі», «Дільничний – допомога бабусям на селі», «Дільничний – гроза для бешкетників», «Сьогодні у школі був дільничний інспектор», «Наш дільничний інспектор – справжній герой»,  «Мій татко – дільничний інспектор», «Дільничний допомагає дітям», «Зразкова дільниця», «Коли дільничний поруч, сонечко посміхається». 

Серед малюнків, представлених на конкурсі, члени журі визначили кращими роботи Четвертинівського Олега, Деркач Юлії та  Бурковської  Мирослави. Усі малюнки, надіслані дітьми до Бершадського РВ УМВС, вражають своєю образністю та щирістю.

18 квітня начальник  відділу Бершадського РВ УМВС Революк Олег Васильович вручив переможцям конкурсу грамоти та цінні призи, а учасникам -  заохочувальні призи. Співробітники міліції Бершадського райвідділу подякували всім учням, які приймали участь у конкурсі малюнку.

 

 

 Когут О.М., методист РМК26.04.2013 | Aдмін

Вернутись назад