Вісті з дитсадка

22.04.2016р. на базі ДНЗ №4 ясла-садок «Сонечко» м.Бершаді проведено районне методичне об’єднання вихователів середніх та старших груп на тему «Розвиток логіко-математичного мислення у дошкільників». Були присутні 32 вихователя з дошкільних закладів району.

У даному закладі діє 3 середніх групи та 3 старших групи. Всі присутні мали змогу переглянути 4 комплекси вправ ранкової гімнастики у середніх та старших групах та 6 занять.Під час теоретичного блоку методист з дошкільної освіти РМК Свистун Н.Є. звернула увагу на методичні рекомендації щодо даного розділу програми, використання інновацій на заняттях з логіко- математичним спрямуванням. Вихователь ДНЗ «Веселка» с.Джулинки Мартиненко С.М. провела з присутніми вихователями майстер-клас та поділилася досвідом використання дидактичних ігор для розвитку логіко-математичного мислення в своєму закладі. Керівники методичного об’єднання вихователів середніх та старших груп Карась С.А. та Степаненко Н.А. поділилися досвідом створення розвиваючого проекту «Казки у схемах» та зацікавили присутніх дидактичною вправою «Цифри у фразеологічних зворотах».

Підводячи підсумки методичного об’єднання методист РМК визначила роль та значення логіко-математичного розвитку в системі формування всебічного розвитку дітей дошкільного віку та подякувала керівникам методичного об’єднання вихователям-методистам ДНЗ №3 м.Бершаді Карась С.А. та Степаненко Н.А. за творчу співпрацю та активність.

Наталія Свистун, методист РМК26.04.2016 | Aдмін

Вернутись назад