Інструктивно-методична нарада бібліотекарів

    26 квітня 2016 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відбулася інструктивно-методична нарада для бібліотечних працівників загальноосвітніх навчальних закладів  району.

   На нараді були присутні 36 бібліотекарів, для яких висвітлені такі основні питання:

- Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів;

- Про перерозподіл підручників між загальноосвітніми навчальними закладами  району.

У ході наради було також проаналізовано допущені помилки щодо замовлення загальноосвітніми навчальними закладами підручників через Репозитарій навчального контенту для учнів 4 і 7 класів.

     Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 78 від 05 лютого 2016 року «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів» методист РМК Куцак В.В.  проінформувала шкільних бібліотекарів про умови відбору підручників на 2016 -2017 навчальний рік:

- з 29.04 по 11 травня 2016 року кожен загальноосвітній навчальний заклад

ознайомлюється з електронними версіями оригінал-макетів підручників;

- з 06.05.2016р. кожна школа  заповнює спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників з кожного навчального предмета у Репозитарії;

- з 12 травня 2016 року форми замовлення будуть закриті для редагування. У цей період можна буде переглянути свої замовлення;

-з 14 по 18 травня 2016року кожен ЗНЗ відкриває на Репозитарії свою форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників з кожного навчального предмета, перевіряє її та передає до районного методичного кабінету.

    Зустріч пройшла змістовно та продуктивно, завдяки організованому заходу бібліотечні працівники мали можливість обговорити питання щодо замовлення підручників через Репозитарій навчального контенту для учнів 8 класу та поспілкуватися з колегами. 

Валентина Куцак, методист РМКПродовження тексту новини26.04.2016 | Aдмін

Вернутись назад