Міжрайонний семінар працівників психологічної служби

Міжрайонний семінар практичних психологів, що відбувся на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, зібрав працівників психологічної служби Чечельницького, Теплицького, Тростянецького, Бершадського районів та міст Ладижина, Вінниці.

Відкриваючи семінар, начальник відділу освіти Л.Дзюбенко розповіла про значення виховання свідомого ставлення учнівської молоді до свого здоров’я.

Учасників семінару вітали шкільні агітбригади «Зірки спорту» та «Екологи».

Досвідом роботи з впровадження у навчально-виховний процес здоров’я зберігаючих освітніх технологій, ділились директор школи В.В. Оніщенко та керівник цільового проекту «Здоров’я»  Н.В.Сировець.

 Презентацію школи проводили заступники директора Л.С.Якушенко і В.Д.Островерх.Учасникам семінару було запропоновано тренінги, які проводили підлітки – інструктори, підготовлені практичним психологом Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Маршалковською Л.А. та практичним психологом Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бесідовською Г.П.
З учнями 5-го класу підлітки-інстуктори Бершадської школи №3 провели тренінг на тему: «У подорож до здоров’я», а інструктори з Війтівської школи - з учнями 10 класу «Причини та наслідки вживання наркотичних речовин підлітками».

З учасниками семінару практичний психолог ДНЗ №4 «Сонечко» провела заняття на тему «Ми – за здоровий спосіб життя».
Гості  також мали змогу познайомитися із роботою шкільної медичної поліклініки та спортивною базою школи.
Підсумки семінару провели у вигляді круглого столу на тему «Ефективність впровадження методу «рівний-рівному» в діяльність працівників психологічної служби області». З даним питанням виступив методист Вінницького обласного центру практичної психології і соціальної роботи Адамчук Л.Л.       
 24.01.2012 | Aдмін

Вернутись назад