"Юний дослідник"

    З метою створення умов  для всебічного розвитку обдарованих  учнів, поглиблення фундаментальної освіти з природничих дисциплін, оновлення змісту науково-дослідницької та практичної діяльності учнівської молоді , ознайомлення школярів з сучасними науковими досягненнями , апробації інноваційних освітніх технологій,  1 березня 2016 року  відбувся  районний етап  Всеукраїнського конкурсу  експериментально - дослідницьких робіт з природознавства та біології  «Юний дослідник».

         На районний конкурс представлені роботи учнів віком 9-11 років  з 14  шкіл: Баланівської, Осіївської, П'ятківської, Сумівської, Флоринської, Шляхівської, Бершадської № 1,2  ЗОШ І-ІІІ ст.., Березівської, Бирлівської, Дяківської, Маньківської, Малокиріївської  ЗОШ І-ІІ ст..Відповідно до умов  конкурсу експериментально – дослідницькі  роботи подано  з наступних напрямків :      В експериментально-дослідницьких роботах висвітлено   питання, що стосуються визначення якості води,  умов проростання  рослин, дослідження місцевої орнітофауни, впливу домашніх тварин на емоційний стан людини,також  вивчались питання значення рослин і тварин в українській символіці, значення рослин в національній кухні  тощо.

       Кращими  під час захисту визначено експериментально – дослідницькі  роботи учнів Маньківської, Дяківської ЗОШ І-ІІ ст., Шляхівської. Баланівської, Сумівської, Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст.. Роботи  учнів містять власні  напрацювання -   це проведення дослідів, спостереження за об’єктами живої і неживої природи, обґрунтовані висновки та власні рекомендації.

 За рішенням журі призові місця розподілені таким чином:

І місце -   Шинкарьова  Валерія, учениця Маньківської ЗОШ І-ІІ ст. (учитель  Волощук В.Л. ),

ІІ місце -  Шаповал Лілія, учениця Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст.(учитель Гринчук З.Г.),

              -  Близнюк Ольга, учениця Дяківської ЗОШ І-ІІ ст.(учитель Шевченко С.М.)

ІІІ місце – Слободянюк  Максим, учень Сумівської ЗОШ І-ІІ ст. (учитель  Бабій І.В.),    
              - Рожко Діана, учениця Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Зелененька В.М.),                             
-  Скакун Катерина, учениця  Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст..(учитель Поворозний О.Л.)

         Представлятиме район на обласному етапі конкурсу учениця Маньківської ЗОШ І-ІІ ст. Шинкарьова Валерія з роботою «Дослідження з визначення якості води в водоймах нашої місцевості».

 

Зоя Панченко, директор Бершадської СЮН

Ірина Романчук, методист РМК 09.03.2016 | Aдмін

Вернутись назад