"Я обіймаю серцем Україну"

19 лютого в актовій залі Устянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся виховний захід на тему: «Я обіймаю серцем Україну», присвячений Міжнародному дню рідної мови. Розпочали захід директор школи Гончарук Т.Д. та вчителька української мови та літератури Бевзюк Г.С.

   Метою заходу було познайомити учнів та всіх присутніх із творчістю поетів-земляків, які влучним поетичним словом вміють передати любов до Батьківщини, до рідного краю, села.

   У залі звучали поезії Т.О.Плахотнюк, Р.В.Руденко та Л.А. Заміхори. Бібліотекар школи Сировець В.С. презентувала збірки творів поетів-земляків, якими пишається Бершадщина.

   Перед присутніми виступила Руденко Руслана Вікторівна,яка розповіла про збірку «Слово в одежині», зачитала поезію, що стала центральною в заході, «Я обіймаю серцем Україну!». Присутнім було цікаво почути авторське прочитання вірша. Живе спілкування із запрошеними гостями перепліталося із художніми номерами. До слова запрошувалися лауреати премії імені В.Думанського Ковальська С.І. та Рудик М.С.  Микола Сергійович зачитав власні поезії про події на Сході України, про патріотів, які зі зброєю у руках захищають цілісність нашої держави.    Також було цікаво послухати виступ колишнього редактора газети «Бершадський край», заслуженого журналіста України, автора збірки «Сузір’я Бершадських талантів» Маніленка П.В. Адже всі вищезгадані поети починали друкуватися в газеті  «Бершадський край».

   Зачитала авторського вірша переможниця конкурсу « Проліски надії» Загребельна Тетяна.

    Підсумок зустрічі талантів Бершадщини підвели головний спеціаліст відділу освіти Бершадської РДА Тартачна О.М. та сільський голова

Фіщук В.В. Вони подякували вчителям та учням Устянської школи за гостину, побажали всім натхнення та творчих злетів.

   Фінальним виступом був танець «Щасливе дитинство», адже щасливі усміхнені діти – це наше щасливе майбутнє.

    На завершення ведучі побажали всім присутнім щастя, миру і сонячного неба на Україні, а учні пригостили всіх запрошених запашним короваєм.

    Після заходу гості відвідали «Світлицю» школи і зробили фото на згадку.

 

Галина Бевзюк, вчитель української мови та літератури Устянської ЗОШ І-ІІІ ст.29.02.2016 | Aдмін

Вернутись назад