Робота колегії відділу освіти

Традиційно в кінці грудня  відбулася колегія відділу освіти, на яку були запрошені директори загальноосвітніх навчальних закладів, професійного ліцею, позашкільних навчальних закладів, методисти районного  методичного кабінету.

Головний спеціаліст відділу освіти І.М.Кустрич підсумував роботу відділу освіти Бершадської райдержадміністрації за 2015 рік, проаналізував здобуті результати за минулий рік та ознайомив з планом роботи відділу освіти на 2016 рік.

        Про стан вдосконалення системи організації роботи з виховання дітей, молоді та перспективи розвитку у системі позашкільної освіти району повідомила О.М.Тартачна, головний спеціаліст відділу освіти. Оксана Михайлівна наголосила, що позашкільна освіта займає вагоме місце у єдиному виховному просторі району. У районі функціонує 4 позашкільні навчальні заклади, які охоплюють 1307 учнів, які займаються у 97 гуртках. Це становить 23% від загальної кількості учнів, яких нараховується  5722.     Досвідом роботи ділилися директор районної станції юних техніків О.О. Бабій-Парахонич, директор районної станції  юних натуралістів З.П. Панченко та директор будинку дитячої творчості Ю.М.Баранов. У ході колегії відбулася екскурсія на станцію юних техніків, організовано виставку робіт вихованців станції юних натуралістів.

    Методисти районного методичного кабінету Л.В.Криворука та І.П.Романчук повідомили про хід виконання Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року.    Л.В.Криворука наголосила, що пріоритетною галуззю сучасної освіти є природничо-математична, як основа для становлення  та розвитку високотехнологічного інформаційного суспільства.

     І.П.Романчук доповіла про використання варіативної частини навчальних планів і програм у загальноосвітніх школах Бершадського району у 2015-2016 н.р.

     Підвела підсумки роботи колегії та ознайомила з планом роботи колегій відділу освіти Бершадської райдержадміністрації на 2016 рік начальник відділу освіти Л.І.Дзюбенко.

      Гарним завершенням роботи стало вітання наймолодших учасників навчально-виховного процесу. Діти з дошкільного навчального закладу «Сонечко» м.Бершадь привітали учасників колегії з новорічними та різдвяними святами, побажали добра, миру та достатку.

 04.01.2016 | Aдмін

Вернутись назад