"Лідер" в дії

З 25 по 26 грудня 2015 року, з метою підтримки і розвитку учнівського самоврядування, ознайомлення з успішною практикою  діяльності та обміну досвідом роботи районних, міських органів самоврядування, пройшла «Обласна  Академія управлінської майстерності для  лідерів учнівського самоврядування Вінниччини».

Департамент освіти і науки облдержадміністрації вп’яте  організував роботу  обласної  Академії управлінської майстерності для  лідерів учнівського самоврядування на тему: «Учнівське самоврядування та волонтерська діяльність».

Учасниками роботи Академії стали голови 27 районних рад учнівського врядування області, координатори районних рад, представники обласного Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА.

З вітальним словом до лідерів звернулась Тетяна Лісогурська, заступник начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи , начальник відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів   та Оксана Стаднійчук, голова Вінницької обласної громадської організації учнівського самоврядування «Рада старшокласників «Лідер» - учениця Баланівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.Протягом двох днів представниками громадських організацій було організоване навчання для старшокласників та їх координаторів:

Продовженням роботи стала лідерська вечірка, організована  активом Вінницької міської громадської організації «Союз старшокласників «Лідер» у стінах Вінницького обласного Будинку культури учителя. Незабутньою була екскурсія на виставку Євгенії Гапчинської, яка знаходиться у галереї сучасного мистецтва Інтер-Шик.

Протягом двох днів своїми  враженнями про навчання в  Академії, знайомства з новими друзями та цікавими людьми , діти та координатори ділились під час роботи Прес-центру на сторінках щоденника «Академія управлінської майстерності», за роботу якого відповідав Бершадський район.

Усі учасники заходу отримали сертифікати учасників Академії  для лідерів учнівського самоврядування на тему: «Учнівське самоврядування та волонтерська діяльність».

  Лариса Криворуцька, педагог-організатор Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 04.01.2016 | Aдмін

Вернутись назад