З Новим роком, шановні колеги!

Зустріч Нового року  - це пора таємнича, хвилююча, завжди радісна. І ці прості слова «З Новим роком! З новим щастям!» ми вимовляємо з особливим почуттям, тому, що сказати їх можна тільки один раз на рік!

Це чудова можливість привітати усіх Вас з цим чарівним святом і побажати міцного здоров'я, удачі і нескінченного щастя! Нехай у Новому році Ваша мудрість змагається з урочистістю сяйва снігових рівнин! Хай Ваш сміх дзвенить як ручаї напровесні!  Нехай Ваша любов ніжною  літньою зорею обдарує Ваших коханих! А дім Ваш повниться щедрістю осіннього врожаю в усі пори року! Бажаємо щоб  Ваша любов була захищена  любов'ю Ваших рідних і близьких! Хай Ваші діти навчають Вас жити, а Ви навчите їх грати! Нехай завжди теплим затишком зустрічає Вас Ваш дім! Новий рік - свято сімейне. Кожній родині ми бажаємо зібрати  святковий стіл, за яким і привітати один одного.

А ще - радості!  І віри! І надії!..  Дорогі друзі, бажаємо Вам, нехай прийдешній Новий рік принесе у ваше життя тільки самі хороші і позитивні емоції, а світле, і прекрасне свято Різдва Христового, зігріє душу, і подарує надію на краще майбутнє. Бажаємо Вам здійснення всіх заповітних бажань, безмежної удачі у всіх Ваших починаннях і добрих Вам друзів.

Начальник відділу освіти Бершадської РДА    

Лідія Дзюбенко

Голова Ради голів профспілок працівників освіти Бершадського району    

Микола Морочинський31.12.2015 | Aдмін

Вернутись назад