Семінар географів у Красносільській школі

      Традиційною формою методичної роботи є практичні семінари. Саме такий і відбувся для  учителів географії 4 грудня 2015 року на базі Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тема зустрічі:  «Формування ключових компетентностей на уроках географії».

Семінар розпочався з привітання гостей директором Рябокінь В.І. та учнями  школи. Учасники семінару ознайомилися з планом роботи, а потім до їхньої уваги була представлена візитка школи, яка дала змогу всім ближче познайомитися з Красносільською школою.         З метою оцінки процесу викладання та навчання учасники семінару відвідали урок географії у 7 класі на тему: «Фізико-географічне положення Південної Америки. Історія відкриття та дослідження» якій провела учитель географії Тищенко Л.В.  Представлений урок був цікавий, змістовний, насичений різними методами і формами роботи, з використанням  додаткової літератури, підсилений  комп’ютерною презентацією.

       Заряд творчості отримали учасники семінару під час виступу екологічної агітбригади «Едельвейс» під керівництвом заступника директора з виховної роботи Панченко О.М. Маленькі актори зуміли захопити глядачів своїми музичними та хореографічними здібностями, які були високо оцінені гостями свята.           

       На завершення відбувся круглий стіл, за яким учасники семінару обговорили відвіданий урок, отримали  методичні рекомендації щодо підготовки учнів до районного етапу  олімпіади з географії, обмінялися досвідом роботи.

       Районний семінар відбувся  в атмосфері  педагогічної єдності, розуміння, глибокої щирості, яку зуміли створити для педагогів загальноосвітніх закладів району  учителі та учні Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів під мудрим керівництвом директора школи  Рябокінь В.І.

      

Олена  Процепова, методист РМК     07.12.2015 | Aдмін

Вернутись назад