Школа молодого бібліотекаря

      01 грудня 2015 року на базі районного методичного кабінету відбулося засідання Школи молодого бібліотекаря за технологією: «Граючись-навчатися, творчо розвиватися». Під час засідання розглядалися питання:

-Посадова інструкція бібліотекаря

-Інструкції з безпеки життєдіяльності

-Паспорт бібліотеки

-Номенклатура справ Бібліотекарем  Джулинської школи Трохименко Ларисою Іванівною проведено два заняття для молодих новопризначених шкільних бібліотекарів, під час яких переглядалися  електронні матеріали, проводилася робота в групах,  практична робота з правильності запису книг в інвентарну книгу, як зробити бібліографічний опис для ДБА, як провести рекламу книги, як вести бібліотечний каталог та ін. Бібліотекарі ставили різноманітні запитання щодо ведення документації, адже ця робота для них є новою. Бібліотекар Бершадської школи №3 Мараховська Тетяна Анатоліївна презентувала масові заходи, які вона провела з учнями школи протягом року.

Засідання пройшло цікаво, бібліотекарі дізналися багато нового, корисного для роботи. Наступне засідання буде проведено в лютому місяці 2016 року на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

 

Валентина Куцак, методист РМК07.12.2015 | Aдмін

Вернутись назад