Працює колегія відділу освіти

   В актовій залі районного методичного кабінету відбулася колегія відділу освіти, в якій брали участь директори загальноосвітніх шкіл, позашкільних закладів, професійного ліцею.

     Головний спеціаліст відділу освіти О.М. Тартачна прозвітувала про  стан охоплення дітей та підлітків шкільного віку навчанням у 2015 році. Аналіз статистичних звітів керівників загальноосвітніх шкіл у 2015-2016 н.р. показав, що станом на 05.09.2015 р. у районі нараховується 6526 дітей шкільного віку від 6 до 18 років, які проживають на територіях обслуговування, закріплених за навчальними закладами. Із 514 дітей п’ятирічного віку 105 пішли до школи.Про виконання заходів районних програм «Сільська школа» та «Шкільний автобус» на період 2011-2015 роки  повідомив головний спеціаліст відділу освіти І.М.Кустрич. Іван Миколайович підкреслив, що виконання основних заходів програм створює умови для рівного доступу до якісної освіти, реалізації конституційного права громадян на отримання освіти незалежно від місця проживання.

     Також у роботі колегії брала участь юрист відділу освіти  Асауленко Н.О., яка розповіла про видачу адресно-цільових направлень випускникам сільських ЗНЗ району. Методист районного методичного кабінету Н.О.Янчук  акцентувала увагу на реалізації у 2015 році Плану заходів  відділу освіти  щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.  Заступник  директора з виховної роботи Яланецької ЗОШ І-ІІІ ст. В.М.Олійник розповіла про стан взаємодії учасників навчально-виховного процесу з реалізації завдань, визначених основними орієнтирами виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.  Методист РМК О.М.Когут проаналізувала діяльність сайтів відділу освіти та загальноосвітніх навчальних закладів, акцентуючи увагу, що веб –сайт – це обличчя успіху навчального закладу, який має бути яскравим та інформативним для вчителів та учнів.

     В обговоренні питань брали участь директори Баланівської ЗОШ І-ІІІ ст. Острук О.О., Яланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Олійник В.В., Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Погончик Г.О, Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Ковальський В.М. 

Секретар колегії відділу освіти                       Оксана Тартачна04.11.2015 | Aдмін

Вернутись назад