Районний конкурс навчально-ігрових посібників

       На протязі останніх років стало традицією проводити районний конкурс ігрово-дидактичних посібників серед дошкільних навчальних закладів.

         Головною метою огляду конкурсу є модернізація змісту дошкільної освіти, підвищення якості навчально-виховної роботи в ДНЗ з дітьми раннього та дошкільного віку шляхом використання різних видів ігор, виявлення педагогічно-доцільних розробок авторських ігор, посібників та їх популяризація і пропаганда та з метою впровадження в практику роботи педагогів району.

         У Конкурсі брали участь педагогічні працівники всіх ДНЗ. На районну виставку-конкурс було представлено 61 ігрово-дидактичний посібник, з них 7 авторських.

              Розглянувши представлені на конкурс матеріали оргкомітет конкурсу відмітив, що всі посібники мали паспорти в яких викладені  мета та правила гри.Творчо підійшли до їх створення та оформлення такі педагогічні колективи:

·        ДНЗ «Мрія», «Світлячок» с.Війтівка;

·        ДНЗ «Веселка» с.Джулинка;

·        ДНЗ «Світанок» с. Велика Киріївка;

·        ДНЗ «Веселка» с. Шляхова;

·        ДНЗ №3,4 м.Бершадь

Відрізняються оригінальністю задуму та його вирішенням дидактичні посібники педагогічних колективів ДНЗ  «Світлячок» с. Війтівка «Чарівна квіточка», «Сонечко» с. М’якохід «Кубик ерудит», «Ромашка» с. Кошаринці «Природа планети Земля», «Веснянка»с. Бирлівка «Розумні таблички», «Барвінок» с.Устя «Азбука дорожнього руху», №3,4 «Малятко», «Сонечко» м.Бершадь «Веселі подружки», «Казкові кубики».

Серед авторських посібників представлених на виставку-конкурс, вирізняються оригінальністю, актуальністю, практичною значимістю такі посібники:

·        Мацібора М.І. «Квітка-симецвітка» ДНЗ №4 м.Бершадь;

·        Зайнуліна Т.М. «Веселий павучок» ДНЗ №3 м.Бершадь;

·        Бендерук Т.Г. «Дарунки осені» ДНЗ с. Яланець;

·        Кузик Я.П. «Чарівний кружечок» с. Тирлівка.

·        Канцибовська Г.Ю. «Чарівна скринька» с.Берізки Бершадські.

Не залишились поза увагою дидактичні посібники педагогічних колективів ДНЗ «Колосок» с.Флорино, «Сонечко» с.Поташня, «Світанок» с. Устя, «Чебурашка» с. Тернівка, Теофилівка, «Веселка» с.Березівка, ДНЗ «Пролісок» м. Бершадь, «Дзвіночок» с. Маньківка, «Лелека» с. Осіївка, «Сонечко» с.Серединка, «Малятко» с. Ставки, «Вишенька» с. Кидрасівка, «Барвінорк» с.П’ятківка,

Цимбалюк М.М., методист РМК

        18.02.2013 | Aдмін

Вернутись назад