Країна юних майстрів

         16 жовтня 2015 року у м. Вінниці на Європейській площі була проведена виставка-звіт дитячої творчості «Країна юних майстрів», в якій взяли участь колективи, вихованці та педагогічні працівники позашкільних навчальних закладів нашого району.
   Тематична виставка району «Україна – єдина країна» була представлена різноманітними напрямками позашкільної освіти: еколого-натуралістичним, туристсько-краєзнавчим, технічним та художньо-естетичним.
А для охочих відкрити для себе таємниці декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості у рамках проведення свята було організовано майстер-класи. Майстер-клас від Бешадського району проводив керівник гуртка станції юних техніків І.О.Подосовська, яка разом з бажаючими дітьми виготовляла панно «Я- Родина – Україна!» Усі присутні на заході мали змогу не тільки побачити та оцінити творчі досягнення дітей, а й власноруч виготовити сувеніри, вироби на згадку.     Упродовж трьох годин позашкілля  презентувало свої кращі мистецькі таланти. Солісти та ансамблі дарували всім відвідувачам «Країни юних майстрів» піднесений настрій. Вихованець вокального гуртка будинку дитячої творчості С.Іванченко подарував всім учасникам обласного свята «Козацьку пісню».

    За результатами огляду членами журі – працівниками Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації,  відзначено естетику, відповідність тематиці,  високий рівень  та майстерність робіт вихованців гуртків. За особливий внесок у розвиток позашкілля області, збереження національної ідентичності та виховання громадянина – патріота України позашкільні навчальні заклади Бершадського району нагороджено Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації. За активну участь у ІІ обласній виставці-звіті дитячої творчості «Країна юних майстрів -2015» педагогічні колективи Бершадської районної станції юних техніків (дир. О.О.Бабій-Парахонич), Бершадської районної станції юних натуралістів (дир. З.П.Панченко), Будинку дитячої творчості (дир.Ю.М.Баранов) нагороджено грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
    Захід став своєрідним підсумком, демонстрацією досягнень, набутих учнівською молоддю протягом минулого навчального року і довів, що позашкілля є невід’ємною ланкою у вихованні всебічно розвиненої особистості.

Головний спеціаліст відділу освіти                        Оксана Тартачна22.10.2015 | Aдмін

Вернутись назад