Виховуємо патріотів

         Традиційно на початку вересня  освітяни району аналізують здобуті результати за минулий навчальний рік та окреслюють перспективи та траєкторії руху на майбутнє.

     Минулого тижня відбулася інсруктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи та заступників директорів з виховної роботи. З метою надання методичної  допомоги в нараді взяла участь завідуюча відділом виховної роботи та позашкільної освіти КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» О.І. Коц. Олеся Іванівна презентувала Комплексний план реалізації основних орієнтирів виховання учнів «Я пишаюсь тим, що я українець» та акцентувала увагу  на цілісній комплексній виховній системі навчального закладу.      Головний спеціаліст відділу освіти О.М.Тартачна проаналізувала виховну роботу відділу освіти та навчальних закладів за 2014-2015 н.р. Оксана Михайлівна наголосила, що 2014- 2015 - це був рік справжнього патріотизму, національної єдності та гідності.  

 

        Неодноразово педагогічні та учнівські колективи піднімали Державний прапор  України, гордо, урочисто  та піднесено виконували  Гімн України, в небо відпускали  голуби миру, на воду пускали кораблики єднання, адже найпалкішим бажанням кожної дитини та й дорослої людини, є побажання миру і спокою нам всім та нашій незалежній Україні. 
      Заступник директора з виховної роботи Війтівської школи Н.Д.Рудь поділилася з колегами досвідом роботи  та презентувала систему військово-патріотичної роботи у Війтівській загальноосвітній школі. Проект виховної системи  Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. «Явір»  виборов ІІ місце в обласному конкурсі патріотичного виховання.

Педагоги району добре розуміють, що виховання   - це окрема освітня філософія, що на сьогодні потребує розробки теоретичного базису, який би не був дисертаційно засушеним, квазінауковим, а отже, й безплідним. І тому є гостра потреба в концептах живих та істинних, здатних запалювати прагненням творення нової української людини. 16.09.2015 | Aдмін

Вернутись назад