Методичне об’єднання вихователів груп раннього віку

15 вересня 2015 року на базі дошкільного навчального закладу "Сонечко" м. Бершадь відбулось районне методичне об’єднання вихователів груп раннього віку на тему «Адаптація дітей раннього віку до умов навчального закладу». Методист районного методичного кабінету Свистун Наталія Євгеніївна окреслила основні напрямки розвитку дошкільної освіти на 2015-2016 навчальний рік. Мацібора Марія Іванівна, керівник методобєнання,  вихователь-методист, познайомила присутніх з планом роботи методичних об’єднань на рік, провела майстер-клас з вихователями на тему « Роль вихователя у розвитку мовлення малюків».

       

                                                                                                                              Для покращення навчально-виховного процесу  у дошкільних закладах поради для мовленнєвого розвитку дітей раннього віку запропонувала вихователям  Прищепа Лариса Михайлівна,  вихователь-методист ДНЗ №4 «Сонечко». Всі присутні заходу переглянули заняття в ясельній групі з використанням нетрадиційного обладнання , а саме- сухого басейну.

Підвівши  підсумки методоб′єднання,  Свистун Н.Є.   запропонувала переглянути та обговорити  новинки фахових видань та педагогічної літератури.Продовження тексту новини16.09.2015 | Aдмін

Вернутись назад