Спортивні змагання до Дня фізичної культури та спорту.

З нагоди Дня фізичної культури і спорту , для  популяризації  здорового способу життя, залучення населення і дітей до занять фізичною культурою і спортом, 12 вересня 2015 року на стадіоні «Колос» під патронатом голови райдержадміністрації та голови районної ради  проведено районну спартакіаду «Здоров’я»  серед учнів загальноосвітніх шкіл району. Цього ж дня пройшли спортивні змагання з баскетболу та  міжобласний турнір з футболу серед юнаків.

Учасників спортивного свята привітали голова районної ради Микола Грабчак, головний спеціаліст сектору к справах сім’ї, молоді та спорту РДА Сергій Сировець, методист відділу освіти Алла Олійник, голова районної ради ветеранів фізичної культури і спорту Прокіп Похила.

У спартакіаді взяли участь вісім  команд шкіл  І-ІІІ ст..

Програма спартакіади  передбачала змагання з міні-футболу, армспорту, легкоатлетичні змагання – біг на 100 і 400 метрів, естафету 4х100 м.

Учасники змагань протягом кількох годин активно з’ясовували, хто із них найсильніший,  найспритніший  і  найвитриваліший. У підсумку перше і друге загальнокомандні місця, набравши однакову кількість очок, розділили між собою команди  Бершадської №3  і  Баланівської  шкіл,  третіми стали юні спортсмени з Війтівської школи. Успішно виступили і за результатами наблизились до призерів змагань команди міської ЗОШ №1  і Флоринської школи.

З баскетболу перше місце посіла команда ФК «Бершадь», другими були спортсмени  с. Війтівка і третє місце посіли учні Бершадської ЗОШ І-ІІІ с. №3.

У змаганнях з футболу серед юнаків перше місце посіли спортсмени із Одеської області, другими була команда із м. Умань і на третьому місці  -  наші земляки.

Переможців і призерів нагороджено кубками, призами  і грамотами райдержадміністрації.