Олімпійський чемпіон у Лісничому

           

 

В рамках проведення Олімпійського тижня, що  спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні,  учні Лісничанської ЗОШ І-ІІІ ступенів  9 вересня 2015 року радо вітали гостей,  що завітали до них   з особливої нагоди: відкриття спортивної зали школи.  

 

 Свято розпочалось  з урочистої лінійки, підняття прапору України, Олімпійського прапору та запалення олімпійського  вогню. Право підняти Олімпійський прапор було надано голові федерації Бершадського району з армспорту Поліщуку Роману Васильовичу.

Із вітальним словом виступили   начальник відділу освіти  Бершадської РДА Дзюбенко Лідія Іванівна та сільський голова Світайло Олександр Григорович.  Червону стрічку перерізали Голова Вінницького відділення Національного Олімпійського комітету,  багаторазовий чемпіон України та призер Олімпіад з  плавання Хникін Павло Вікторович  та керівник ПП «Валентина», головний спонсор по підготовці до введення спортивної зали в експлуатацію Гондарук Василь Якович.

Відбулась  екскурсія по школі та   Малі Олімпійські ігри. Грамотами та цінними подарунками з Олімпійською символікою нагородив переможців   П. В. Хникін, а підприємець В. Я. Гондарук подарував для дітей сучасний тенісний стіл.

Під час заходу у школі панувала тепла  та привітна  атмосфере. І гості, і школярі отримали масу позитивних емоцій, а навчальний заклад  отримав   відремонтовану та введену в експлуатацію нову спортивну залу, яка перебувала в аварійному стані з 1994 року.

Тож нинішня подія для Лісничанської громади має неабияке значення і ввесь колектив школи висловлює щиру вдячність усім,  хто допомагав відремонтувати спортзалу. Маємо  надію, що і надалі, і влада,  і спонсори дбатимуть про здоров’я підростаючого покоління.

Директор Лісничанської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Дмитро Сокур

 

 

 15.09.2015 | Aдмін

Вернутись назад