Колегія відділу освіти 2015 р.

        28  серпня 2015 р. в залі засідань комунальної організації Бершадської РДЮСШ «Ровесник» відбулася розширена колегія відділу освіти. На колегії були присутні голова районної ради М.П. Грабчак, перший заступник голови райдержадміністрації В.Е.Ольшевський, заступник міського голови В.Л. Менюк, директори навчальних закладів, заступники директорів з навчально-виховної роботи, заступники директорів з виховної роботи, голови профспілкових комітетів шкіл, завідуючі ДНЗ та директори ПНЗ. Всього в роботі колегії взяли участь 200 чоловік.Освітяни Бершадщини хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за Україну, за мирне небо та незалежне майбутнє країни.

Начальник відділу освіти Лідія Іванівна Дзюбенко інформувала про підсумки роботи освіти району за 2014-2015 н.р. та окреслила перспективи розвитку у 2015-2016н.р. Лідія Іванівна наголосила,  що в  «освітянському календарі-2015» головним акцентом було налагодження навчання в умовах воєнного конфлікту, зміни у шкільних програмах, брак коштів, прийом в класи біженців, введення нового статусу - діти учасників АТО, волонтерська допомога, збір коштів для армії, плетіння маскувальних сіток, передача адресних посилок, стійкість і нові сподівання. Саме завдяки спільній роботі вдалося зберегти кращі традиції, стабільність та працювати на перспективу. А ще – це був рік випробовування на людську гідність. Освітяни Бершадщини згадуватимуть його з гордістю. Адже добре розуміють, що навчати та виховувати дітей сьогодні — означає визначати долю нації на майбутнє. 

У роботі колегії брав участь директор Джулинської ЗОШ І-ІІІ ст. М.П. Шевчук, який розповів про досягнення педагогічного та учнівського колективів, про перспективи розвитку та проблеми, які потрібно вирішувати сьогодні. Директор Поташнянської ЗОШ І-ІІ ст. Н.В.Соболєва акцентувала увагу на підготовці навчального закладу до нового навчального року.  Розповіла про цікаве життя найменших учасників освітянського  процесу методист ДНЗ «Колосок» с. Флорино.  Г.В.Гайдученко.  Сільський голова с. Яланець К.В. Патлатюк наголосила на результативній співпраці з навчальними закладами села.

В.Е. Ольшевський та М.П. Грабчак  подякували освітянам за гарні напрацювання, досягнення та за ґрунтовну роботу по зміцненню матеріальної бази закладів освіти району. Напередодні свята представники влади побажали всім присутнім у новому навчальному році підкорити нові вершини творчості, обдарованості та визнання, реалізувати нові плани, втілити задуми, здійснити мрії під мирним небом незалежної держави.

Кращі педагогічні колективи за зміцнення матеріально-технічної  бази, створення сучасного іміджу навчального закладу, вагомий внесок у навчання та виховання підростаючого покоління нагороджено Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради.

Учні початкової ланки Бершадської школи №3 та вихованці Будинку дитячої творчості тепло привітали педагогів району з початком нового 2015-2016 навчального року.

По особливому цього року сприймалася виставка творчих робіт учнів та вчителів на тему «Україна – єдина країна», на якій були представлені малюнки вихованців Будинку дитячої творчості «Мій тато захищає Батьківщину», персональні виставки вишитих ікон «Боже, Україну бережи» заступника директора з господарської частини Війтівської школи В.Рудя, картин у техніці фіш-арт учителя трудового навчання Красносільскої школи В.Рябоконя, виробів з дерева учителя трудового навчання Голдашівської школи М.Мельника.

 

 

 

 

 

 

 02.09.2015 | Aдмін

Вернутись назад