Колегія відділу освіти

       10 червня відбулася колегія відділу освіти, в якій брали участь  директори загальноосвітніх шкіл, позашкільних закладів, професійного ліцею, завідуючі дошкільних навчальних закладів, методисти районного методичного кабінету.
       Головний спеціаліст відділу освіти І.М.Кустрич прозвітував про організоване закінчення 2014-2015 н.р.,  проведення державної підсумкової атестації в закладах освіти району відповідно до Положення  про державну підсумкову атестацію учнів у системі загальної середньої освіти та ЗНО -2015 року.  Іван Миколайович наголосив, що державна підсумкова атестація у школах району пройшла на демократичних засадах, з урахуванням відповідних  вимог, без порушень Інструкції про ДПА. З 346  випускників 2014-2015 року 20 отримали золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та 8  - срібну медаль «За досягнення у навчанні». З 546 учнів 9-х класів 18 отримали свідоцтва з відзнакою. Головний спеціаліст О.М.Тартачна  детально проаналізувала результати ЗНО з української мови та окреслила чіткі завдання на наступний навчальний рік.
 


     Методист РМК І.П.Романчук  акцентувала увагу на реалізації у 2015 році Плану заходів  відділу освіти на виконання Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року».  
     У ході колегії було обговорено  стан і проблеми  організації  та якості харчування дітей у закладах освіти. О.М.Когут повідомила, що в районі склалася певна система роботи з даного питання. Проте враховуючи складні економічні обставини сьогодення, дане питання потребує постійного контролю та пошуку альтернативних шляхів. 
    Про посилення роботи з питань охоплення навчанням дітей  шкільного віку  повідомила О.М. Тартачна, акцентуючи увагу на результатах роботи, проблемах та шляхах їх вирішення. 
    Методист РМК В.В.Куцак  розповіла про функціонування бібліотек у загальноосвітніх навчальних закладах. Наголосила на ефективності роботи бібліотек, на проблемах матеріального та технічного забезпечення. Звернула увагу на питання щодо забезпечення учнів загальноосвітніх закладів підручниками у 2015-2016 н.р. Заслухали на колегії питання про стан роботи у відділі освіти щодо звернень громадян у 2015 році. Юрист відділу освіти Н.О.Асауленко ознайомила присутніх з нормативно-правовою базою з даного питання.
     Грамотами  Департаменту освіти і  науки було відзначено переможців  Всеукраїнських виставок,  обласних конкурсів та фестивалів .
 


23.06.2015 | Aдмін

Вернутись назад