Вишиванка - символ єдності

Сонечко всміхнулось на світанку,
Діамантом світиться роса,
бралася Вкраїна в вишиванку,
Всі навкруг промовили: «Краса!»
       З нагоди Всеукраїнського Дня вишиванки 21 травня 2015 року на центральній площі м. Бершадь  відбулося свято «Вишиванки». Ініціаторами свята був учнівський парламент Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Близько 800 чоловік –  учні та вчителі школи, стали учасниками  Маршу вишиванок, пройшовши  центральною площею міста.  
     Учні старших класів організували флешмоб «Усі у вишиванках», під час якого вишикувались у формі  тризуба. Випускники виготовили 6 –метровий прапор України, який  урочисто внесли на свято кращі учні школи. Гордо та урочисто звучали пісні «Україна вишивана», «У отчій стороні» у виконанні  зразкового  гурту автентичної пісні «Оберіг». Піднесено, святково, особливо  урочисто звучав Гімн України, який акапельно виконували всі учні та  вчителі школи.  У такі хвилини розумієш – це майбутнє нашої держави.
      Це було свято справжнього патріотизму, національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції. Адже вишиванка – це не лише  національний український одяг, сьогодні це символ єдності   українського народу, свого роду генетичний код нації.
 

 Продовження тексту новини03.06.2015 | Aдмін

Вернутись назад