Семінар-практикум вчителів хімії

          07.04.2015 на базі Дяківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум  вчителів хімії з проблеми «Формування мотивації пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії  як умова підвищення ефективності навчально-виховного процесу».
         Перед присутніми із вступним словом з означеної проблеми виступила керівник районного методичного об'єднання вчителів хімії Кибалюк Г.Г.,  зосередила увагу присутніх на основних питаннях, які будуть розглянуті на семінарі та наголосила, що мотивація до навчання – одна із головних умов реалізації навчально-виховного процесу. 
       Шевченко С.М.,як заступник директора з навчально-виховної роботи  презентувала досвід роботи школи «Формування мотивації школярів до навчання та підвищення їхніх навчальних досягнень: вдосконалення педагогічних практик в навчально-виховному процесі школи». 
           Учасники семінару відвідали уроки хімії у 8, 9 класах, які провела вчитель Шевченко С.М.. У ході проведення уроків педагог продемонструвала присутнім методи формування мотивації пізнавальної діяльності учнів через постійне включення їх до різних видів навчальної роботи, активізацію пізнавальної діяльності учнів шляхом використання засобів ІКТ.
 


     Під час засідання «круглого столу» учасники семінару обмінялися методами формування мотивації  до хімії з власного досвіду роботи. Усі присутні прийшли до висновку, що винаходити, вимагати, удосконалюватися – єдиний можливий курс сучасного вчителя.
   На завершення семінару  були обговорені питання щодо проведення державної підсумкової атестації  у основній та старшій школі,  зовнішнього незалежного оцінювання та змісту  нового підручника  з хімії для 7 класу.
Філімонова А.Г., завідуюча РМК
 


20.04.2015 | Aдмін

Вернутись назад