Вода - колиска життя!

       Дефіцит прісної води - одна з найважливіших проблемлюдства, яку воно намагається вирішити як на планетарному рівні, так і на рівні окремих країн. У багатьох країнах світу щороку 22 березня відзначається Всесвітній день води (World Day of Water) або Всесвітній день водних ресурсів. Цей день був встановлений у 1993 році рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй. Всесвітній День води покликаний привернути увагу громадськості до стану водних об'єктів і проблем, пов'язаних з їх відновленням і охороною. Питання дефіциту водних ресурсів в Україні - одна з найгостріших екологічних проблем держави, а зниження якості питної вод

и сьогодні як ніколи турбує населення.
     Тому, 26  березня 2015 року  на базі Бершадської   ЗОШ  І-ІІІ ст. №1.  було проведено районний етап Всеукраїнського  конкурсу  агітколективів екологічного спрямування «Земля наш спільний дім»,  тематика «Збереження водних ресурсів України».  В конкурсі прийняли участь 10  команд загальноосвітніх шкіл району (Бершадська №1, №2, №3, Флоринська, Війтівська,  Пятківська, Джулинська, Серединська, Сумівська ЗОШ І-ІІІ ст. та   Малокиріївська ЗОШ І-ІІ ст.). 
 


      Виступи агітколективів були спрямовані на пропаганду бережливого ставлення до водних ресурсів України та  Бершадщини, зокрема.
       В образній формі, команди висвітлювали  наслідки споживацького ставлення до водних запасів нашого краю,  нерозумної експлуатації  земель, що розташовані поблизу водойм,  неконтрольованих  стоків промислових підприємств.
       У виступах  поєднувались   різні жанри, стилі, напрямки сценічного мистецтва, презентувалась  еколого-просвітницька робота агітколективів та шкіл.
Оригінальними, цікавими  і самобутніми були  сценарії Бершадської школи №1, Пятківської та Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3. В яких були висвітлені традиції українського народу щодо бережливого ставлення до води, як до колиски життя на землі. Юні екологи  гостро засуджували забруднення водних артерій Бершадщини промисловими стоками, побутовими відходами. У відео-презентаціях використовувались  фотофакти, фото-звинувачення, наслідки нерозумного господарювання в регіоні.
Бершадська загальноосвітня школа №3 презентувала цікавий промо-ролик «Як правильно використовувати воду»,  в якому за допомогою неважких і зрозумілих правих  вчили економи  воду у побуті. Також  вони  запросили  на Бершадські весняні толоки, ініційовані учнями та педколективом БСШ №3.
Згідно з положенням  про проведення  конкурсу  «Земля наш спільний дім», за результатами роботи журі.  враховуючи  розкриття теми, оформлення й оригінальність виступу, рівень виконавської  майстерності і  режисури, витриманий час,призові місця розподілились   таким чином: 
І  місце - команда «Еко-Енерджі» Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 (керівник Тенетко Я.В.);
ІІ  місце - команда «Екоклас » Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст..№3 (керівник Маліцька О.М.);
ІІІ місце - команди «Екосила» Пятківської  ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Джура С.Б.), та «Сполох» Сумівської ї ЗОШ І-ІІІ ст.  (керівник Бурянчик А.І.).


Відділ   освіти   Бершадської   РДА
 


01.04.2015 | Aдмін

Вернутись назад