Перепустка у Вічність

    Шевченко і березень. Березень і Шевченко. Ці поняття не роз’єднає час, не відкине в минуле, бо такий неписаний закон життя. На часі 206 роковини з дня народження Кобзаря.
      Не стоять осторонь цієї події і вчителі Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.
     Проведено конкурс читців «Сторінками поезії» з учнями 5-11 класів (вчителі Ковальський В.М., Ковальська С.І., Траченко А.О., Феклістова Н.А.). Переможці вибороли право брати участь у конкурсі «Кобзарі України» і зайняли призові місця: Процишин А., Нагорнюк В., Швайдак А.
     Цікавою стала вікторина «Шевченківськими стежками», що проводилися з дев’ятикласниками. Учні розширили свої горизонти пізнання з життєпису відомого поета. (Вчитель С.І. Ковальська).


    Читацька конференція заполонила серця дітей. Старшокласники мали можливість висловити свої думки, враження. Вдало поєднували минуле і сьогодення. (Вчителі Траченко А.О., Феклістова Н.А.)
   Кобзарева спадщина дуже багатогранна і невичерпна, як саме життя. В тижні, що присвячений Т. Шевченку були зроблені ілюстрації до творів. Особливо старанними виявилися учні початкової ланки, естафету підхопили  п’ятикласники - семикласники.
    У школі відбувалися дійства, приурочені великій людині, що має народження дату.
   А місяць березень дав нам Шевченка, назавжди дав… Дата ж смерті є, але вона тільки зафіксувала факт: і все-таки зробила перепустку у Вічність.
С.І. Ковальська, вчителька Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №210.03.2020 | Aдмін

Вернутись назад