Мистецтво бути учителем

      28 січня 2015 р. на базі Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання Школи молодого учителя біології. Тема засідання: «Удосконалення професійних знань, вмінь і навичок молодих учителів шляхом застосування сучасних освітніх технологій».  У роботі взяли участь педагоги з Березівської, Малокиріївської, Маньківської,  Серебрійської шкіл І-ІІ ступенів, Флоринської, Бершадської №3 ЗОШ І-ІІІ ступенів та професійного ліцею.
       Молодих учителів привітно зустрів дружній колектив школи, яка має гарні традиції та здобутки.  Директор Усатюк В.І. презентував роботу навчального закладу, а затупник директора з навчально-виховної роботи Скалецька О.С. розповіла про  науково-дослідницьку , проектну діяльність та досягнення учителя біології  вищої категорії,  «старшого учителя» Гончар Н. В. 
 


       Педагоги відвідали уроки біології у 6 та 9 класах. Тема уроку в 9 класі 
«Генетичне визначення статі. Формування статевих ознак», яка є складною у науковому та етичному розумінні,  була вдало розкрита за допомогою активних методів начання, творчих завднь та використання можливостей мультимедійної дошки.
       На уроці у 6 класі по темі «Суцвіття» молоді учителі мали змогу познайомитись з різноманітними методами та прийомами активізації  розумової діяльності учнів з врахуванням вікових особливостей та можливостей дитячого колективу.
        По завершенню  уроків молодим учителям було запропоновано здійснити  аналіз кожного етапу. Педагоги дійшли висновку, що Ніна Володимирівна, маючи великий досвід роботи та науковий рівень знань, використовує сучасні активні методи начання, вміло веде конструктивний діалог;  на уроці постійно підтримує позитивний настрій дітей.
        Керівник  школи молодого учителя  Хлопчик Наталія Володимирівна презентувала «Пам ´ятку молодим учителям»  з рекомендаціями щодо типів уроків та форм і методів їх проведення, а учитель біології   підготувала алгоритм розв´язування задач з молекулярної біології.   
       Всі учасники зібрання залишилися задоволеними від цікавого спілкування, а молоді вчителі отримали певний досвід, який зможуть використати у своїй педагогічній діяльності.

Романчук І.П.,  методист РМК     
 


02.02.2015 | Aдмін

Вернутись назад