За право жити ми завдячуєм героям!

       Велика і дружня родина Устянської ЗОШ  І-ІІІ ступенів  гостинно зустріла і провела районний семінар  педагогів – організаторів на тему «Формування національно свідомого громадянина, всебічно розвиненої, духовно багатої та патріотично налаштованої особистості».
      Роботу районний семінар розпочав з вітальних слів  директора  школи  Гончарук Т.Д. та з розповіді про діяльність педагогічного колективу  школи за допомогою мультимедійних засобів.  Педагог- організатор Онуфрієць Т.М. підготувала презентацію виховної роботи школи з патріотичного виховання, яку представляла шкільна агітбригада.  
      Практична частина семінару розпочалася урочистою підсумковою  лінійкою учнів 1-4 класів  по станції «Моя єдина Україна – одна на всіх , як оберіг», під час якої шкільна організація «Країна Барвінкова»  познайомила гостей із своєю символікою, законами, прозвучали девізи класів, здача рапортів  та підсумковий  звіт кожного загону по станції. Командирам загонів країни Барвінкової було вручено маршрутні листи із завданнями на наступну станцію.
 


       Наступним етапом практичної частини семінару педагогом – організатором Онуфрієць Т.М.  було проведено розширене засідання центру «Турботи й милосердя» з теми «За право жити ми завдячуємо вам!». На ньому були присутні: сільський голова - Фіщук В.В.; учитель військової підготовки, який перебуває на заслуженому відпочинку – В.Кукурудзяк; ветерани Великої Вітчизняної війни – Гуменний Д.О., Шимбір П. Д.; Герой Соціалістичної праці – М.Чернега; діти  війни – Н.Бевзюк, Н.Голубченко; воїн –афганець І.Тимошенко; матері учасників АТО – В.Ковтун, Н.Охріменко, М.Коцан, О.Самборська, Я.Козленко, Т.Трохименко. Присутні поділились спогадами про Велику Вітчизняну війну, розповіли про події , які відбуваються в наш час на сході нашої України і як  підтримують жителі села Устя учасників АТО.  Матері сьогоднішніх патріотів - захисників країни висловили віру у повернення своїх синів додому з Перемогою. Багато було сказано  щирих  слів подяки  за захист нашої України  хлопцям із рідного села Устя: Сергію та Олексію Ковтунам, Миколі Коцану, Петрові Самборському, Володимиру Козленку, Вадиму Зборовському, Олександру Охріменку. Було вшановано хвилиною мовчання загиблих під час Великої Вітчизняної  війни і в наше сьогодення 
      На завершення практичної частини семінару  члени центру «Турботи й милосердя» разом із запрошеними гостями на шкільному подвір'і  під  дитячі вислови   «Нехай злітає зграя голубів, як символ миру у блакитне небо. Бажання кожного без зайвих слів -  ми хочем миру, нам війни не треба», випустили тридцять голубів у небо за мирне та щасливе майбутнє нашої України. 
     Робота семінару супроводжувалася патріотичними  номерами художньої  самодіяльності та відеопрезентацією.
                                                                                                 Янчук Н.О., методист РМК 


20.11.2014 | Aдмін

Вернутись назад