День батька в ДНЗ

                    Україна, проголосивши свою незалежність, прагне жити в мирі та дружбі з усіма державами світу.

                Хоча, українська армія існує не лише з моменту здобуття Україною незалежності, а сягає своїм корінням у глибину віків: у ті часи, коли славна українська земля пам’ятає запорізьких козаків, які з власного бажання, по не писаних законах, у будь-яку хвилину дня і ночі готові були стати на захист Батьківщини.

У нинішній складний час, коли українська держава переживає найскладніші випробування в своїй новітній історії, особливо актуальним постає патріотичне виховання в найпершій ланці освіти – дошкільному вихованні.

               Тому колектив ДНЗ «Веселка» с. Джулинка з відповідальністю поставився до підготовки відносно молодого свята – Дня батька. Розробили тематичний тиждень, який розпочався фотовиставкою «Ми із татком». На заняттях з художньої праці діти разом з вихователями виготовляли творчі вироби для своїх батьків, а листівки-дарунки з побажаннями миру, єдності, згуртованості передадуть воїнам, які захищають Батьківщину.                   А завершився тематичний тиждень родинним заходом в старшій групі «Журавлик» (вихователь Білик Н.П.) «Тепло татусевих долонь», який присвячений дорогим людям - нашим татусям.

               Щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості і просто відпочити та поспілкуватися з дітьми для батьків підготували різноманітні конкурси «Мій батько – найкращий», «Поки мами немає вдома», спортивні естафети (фізкерівник Фурман Г.А.), музичну вікторину «Вгадай мелодію», індивідуальні ігри-завдання, подаровано музичні вітання (муз керівник Запорощук Ю.В.). Активними були всі присутні батьки ( Морус А., Микитюк В., Іскрак В., Усатюк М., Мартинюк С., Фурман В.), дідусі (Печений І., Мартинюк П.) мами і, звичайно ж, діти.

                Гадаємо, що у маленьких дошкільнят разом з подарованим добрим настроєм, насиченим любов’ю до рідних і одне до одного надовго залишиться в пам’яті і почуття захищеності, згуртованості та поваги до українського народу.

Яценко О.І. - завідуюча ДНЗ «Веселка» с. Джулинка16.09.2014 | Aдмін

Вернутись назад